| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Nu inteleg de ce nu apare poza la profilul de pe TPU?
Incerc sa imi editez profilul, imi apare ca s-au modificat datele, dar apoi cand dau la "vizualizare profil" nu imi apare poza. De ce?

Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

Si la mine mi s-a imtamplat la fel.Asteapta o zi pana cand se va schimba poza, fiindca datorita aglomeratiei de TPU va dura putin pana o schimba. Sper ca te-am ajutat! fundita big grin

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Pentru că poza nu apare imediat.Trebuie să aştepţi câteva ore sau zile.La întrebare se vede.Peste puţin timp va apărea peste tot.

| Neimportant a răspuns:

Aşteaptă, o să apară în câteva ore sau zile happy

| Eღilia62 a răspuns:

Poza apare la profil cam dupa 12 ore.Maine va fi afisata.

| LostHappiness a răspuns:

Incearca o poza mai mica sau un alt format. :-)

| Sayoko a răspuns:

Mai asteapta cateva zile. asa am patiti si eu si am stat cateva zile si apoi mi-a aparut poza.