| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si sunt curios daca si la voi s-a intamplat asa. Intru pe site, ma loghez si daca dau refresh la pagina sau intru pe o notificare, dupa ce se incarca pagina imi arata sa ma loghez iar. O fac, iar daca schimb pagina imi zice la fel sa ma loghez chiar daca am mai facut-o de 2 ori inainte. De ce imi face asa? Si voua vi se intampla asa?

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Oare de ce nu ma mir?
Eu ma loghez de cate ori intru pe site, cu toate ca ma autefic pentru 7 zile...
Poti scrie la contact cu toate ca intuesc raspunsul,, colegii mei au verificat, totul e ok'''
Am obosit sa raportez probleme la site cand stiu raspunsul.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Si eu am obosit sa raportez orice cand nu mi s-a raspuns nici macar o data de cand tot scriu la "contact". ce sa fac si eu

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Cristina raspunde la mesajele noastre.Cel putin mie mi-a raspuns mereu.Dar m-am lasat de,, meserie'''
VEZI, poate nu e corect e-mauiul.La spam ai cautat?
Sau poate esti,, oaia neagra'' rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Vorba aia o data sa imi fie rusine, a 2 oara sa le fie rusine, a 3 oara e chiar nesimtitre. asa ca numai imi bat capul, am pus intrebarea sa vad daca se intampla si la altii sa nu fie doar la mine problema.

| Doub a răspuns:

Da, mi s-a intamplat si mie azi.thinking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Bine ca nu doar mie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am patit.
Ai dat
" logat pe 7 zile"?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mereu am asa. si ma loghez, dupa ce dau refresh imi cere sa o fac din nou. aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit de vreo 3-4 ori... nu stiu ce are thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se întâmplă asta când dau click de mai multe ori pe butonul de autentificare. Cauza nu știu care e.