| Adry05 a întrebat:

Am o situatie ciudata aici pe TPU. laughing Imi apare ca un utilizator de aici (20000mAh, te salut daca vezi asta laughing ) imi tot da voturi la raspunsuri dar cand intru pe notificare sa vad ce raspuns a votat ma trimite la o intrebare complet random unde nici macar n-am raspuns, si ma trimite la aceeasi intrebare de pe orice notificare pentru vot desi in notificare apare inceputul unui raspuns de-al meu diferit. E a 2-a oara cand mi se intampla si e acelasi utilizator. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu e bug.

https://www.tpu.ro/conversatii/de-ce-rad-cand-vad-pozele-astea/#15669014

Da scroll in jos pana ajungi la conversatia dintre mine si aceasta persoana misterioasa. L-am intrebat direct pe el si mi-a raspuns, pentru ca si eu aveam aceeasi problema.

22 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ah si eu credeam ca numai la mine este aceasta problema! Bun, sa inteleg ca si la tine e aceeasi buba... si eu sunt curioasa ce bug mai este si asta sau fantoma a lui TPU!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Mai tarziu am vazut, am citit, membrul misterios de pe TPU laughing.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu e bug.

https://www.tpu.ro/conversatii/de-ce-rad-cand-vad-pozele-astea/#15669014

Da scroll in jos pana ajungi la conversatia dintre mine si aceasta persoana misterioasa. L-am intrebat direct pe el si mi-a raspuns, pentru ca si eu aveam aceeasi problema.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am patit si eu la fel.Am avut voturi, ma trimitea la o intrebare la are nici macar nu am raspuns.
Fiind vineri seara, nu am scris la admini, a doua zi si-a revenit.

| Fatamuntilor a răspuns:

Personal,m-as multumi ca raspunsul meu sa fie cu adevarat de folos.Iar voturile sa fie facut manual
Nu ma pricep la chestii din astea, am inteles ca ai facut o chestie in care voturile sunt date automat, corect?
Roaga-te ca adminii sa nu se prinda, cu toate ca am vazut s-a trimis ceva sesizari.LOR nu le greu sa te depisteze.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru 20000mAh):

Acum m-am prins, le dai de lucru, bravo rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns:

LOL, exact acum m-am uitat la notificari, si exact acelasi utilizator si la mine. WTF?

| Adry05 explică (pentru Mayhem666):

O fi virus ceva? laughing Ce ne facem? zic sa dam un mesaj adminilor, dar ce sa le si zicem laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Adry05):

Fix acum i-am lasat un comentrariu tipului/tipei ca am vazut ca a dat un raspuns la ultima intrebare a utilizatorului AlexGamer2, si astept raspunsul.

| Adry05 explică (pentru Mayhem666):

Am trimis si eu acum un mesaj adminilor. Sa revii cu un reply daca iti raspunde.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Adry05):

Si eu am trimis un mesaj adminilor acum sa intre la intrebarea ta sa vada macar ca si alti membrii TPU se confrunta cu aceeasi problema. Eu de ieri am observat asta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Adry05):

Mi-a raspuns, si mi-a spus ca a facut un aparat de voturi automat, ca sa ne arate ca e mai bun decat al lui NOname. Si a spus ca toate voturile sunt random.

| Adry05 explică (pentru Mayhem666):

Nu inteleg, ce aparat de voturi si ce treaba are NoName aici laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Adry05):

Am dat un raspuns mai sus, da click pe link-ul din raspuns, si da scroll pana la conversatia mea cu el, si poate asa o sa iesi putin din ceata, sau poate o sa fi si mai in ceata decat esti acum. LOL.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mayhem666):

E total aiurea... adica sa dea voturi chiar daca sunt tampenii sau injura pe cineva sau chiar pe el.
Abuzul de voturi este interzis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abuz este. Bug nu-s inca sigur, daca folosesti ceva fain, ceea ce cred eu ca asa si este, vei disparea rapid de pe site, iar bug-ul va fi reparat, daca ai facut-o manual, n-ai avut ce face, nu ma incanta ca primesc niste voturi pozitive pe nedrept din punctul meu de vedere. Macar sa le primesc pe buna dreptate, nu ca asa vor anumiti useri sa fie "pe sub pielea" unora.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru 20000mAh):

Da-ti singur 2 palmewinking.

Răspuns utilizator avertizat
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.

Răspuns utilizator avertizat
| JackTD a răspuns:

La mine tot asa sa intimpalr fix acelasi utilizator