| anonim_4396 a întrebat:

Am observat că la scurt timp după ce mi se încarcă pagina cu o întrebare, mi se înghesuie răspunsurile cu butoanele "Răspunde","Evaluează" şi "Raportează". Doar de azi mi se întâmplă chestia asta.Trebuie să dau refresh paginii ca să revină la normal,dar după câteva secunde, iar apar înghesuite.Mai întâmpină cineva aceeaşi problemă?

21 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Noi am verificat si totul apare ok la noi, dar mai investigam!

Cu drag,
Cristina, TPU.ro

| RAY a răspuns (pentru TPU.ro):

Http://ibb.co/YTNgb2d

| RAY a răspuns (pentru TPU.ro):

Pe chorme apare asa in schimb pe mozila nu apare http://ibb.co/pn3HRVL

| TPU.ro a răspuns:

Hei!

Am revenit, spune-mi daca mai intampini aceasta problema!

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Am verificat acum pe Chrome.Văd că totul este în regulă.

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

A revenit problema? E totul ok?

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

E totul ok acum.Nu mai este nici o problemă.

| RAY a răspuns:

Da si eu patesc asta

| Catrice a răspuns:

Am pățit-o și eu nu demult.

| Celcestietot a răspuns:

Incearca sa folosesti alt browser si poate ca nu vei mai intampina aceasta problemawinking.

| Dalmore a răspuns:

Eu patesc asta de o săptămână pe telefon și pe PC când vreau sa dau reply cuiva nu-mi mai apare comentariul lui.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Eu până azi nu am avut problema asta.
Comentariul nu-ţi apare după ce dai pe notificare sau cum?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu o pățesc, dar de pe telefon, acesta fiind Iphone iar browserul utilizat de mine este safari (browserul celor de la Apple)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar pe telefon pățesc

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu şi pe telefon şi pe tabletă păţesc asta.Pe PC n-am încercat. Înseamnă că sunt ceva probleme tehnice cu site-ul din moment ce nu mi se întâmplă doar mie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Foloseste mozila, nu e din cauza TPU, doar pe chorme apare asa

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Posibil să fie de vină browser-ul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vor sa renunte la flash player asa ca testeaza noi programe astia de la chorme, vezi de nou upgrade de chorme, flash player, java

http://www.google.com/......p?/chrome/
http://get.adobe.com/flashplayer/
http://www.java.com/en/download/

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa ce am am facut upgrade numai apare eroarea aia
http://ibb.co/THtHNVT

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Instaleaza ce am postat eu si va merge, am si facut printuri, TPU nu are nici o problema tehnica

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mda,se pare că aveai dreptate, pe Mozilla apare ok.