| SuntRomânDeTreabă a întrebat:

Am si eu o intrebare cand ma cauta in casuta de cautare membri nu ma arata pe mine cand scriu "Woop" ce sa fac sa ma arate?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eeee! Banuiam eu! Acum asteapta cateva zile pana intri in baza de date cu numele(nu stiu exact cat timp dar ai de asteptat)
Ma gandeam ca este un bug, ceva, prima data.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand ti-ai schimbat numele? Astazi?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru neluL):

Nu inteleg ce vr sa zici

| neluL a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Ti-ai schimbat numele in Woop astazi? Cand ai vazut ca nu-ti apare in ''cauta utilizatori''?

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru neluL):

Mi-am schimbat ieri

| neluL a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Eeee! Banuiam eu! Acum asteapta cateva zile pana intri in baza de date cu numele(nu stiu exact cat timp dar ai de asteptat)
Ma gandeam ca este un bug, ceva, prima data.