| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Am vazut pe blogul TPU, ca putem sa ne stergem singuri intrebarile, dar cum sa fac?
Pot sa sterg sau nu o intrebare de-a mea? Daca da, puteti sa-mi explicati cum?

Răspuns Câştigător
| SooJin a răspuns:

Cand intri pe,, Intrebarile mele'' iti vezi intrebarile.Deasupra unei intrebari scrie,,aprobata,intreabati prietenii, sterge''.Dai clik pe sterge, scrii motivul si gata.Nu uita sa confirmi! Dupa ce dai clik pe confirmarea adresei (trebuie sa intri in contul de yahoo) scrie ID si parola.Bafta! Funda?

3 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Trebuie sa dai pe "intrebarile mele", si acolo iti vezi intrebarile. Un pic mai sus scrie asa : aprobata, intreabati prietenii, sterge. Daca vrei sa o stergi, trebuie sa dai pe sterge. Insa daca ai primit vreun raspuns la ea, intrebarea nu va fi stearsa complet, ci va aparea pe site insa cu autor anonim, si poti sa stergi maxim 10 intrebari pe zi, iar dupa ce dat comanda de stergere trebuie sa o aprobi prin mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stanga paginii ai o lista portocalie.Dai click la,,->Intrebarile mele,, si in sus-ul unei intrebari,ai optiunile:,,Editeaza I Sterge,,.Dai click pe,, Sterge,,(are chenar rosu) si intri pe e-mail si aprobi stergerea, dand click pe link-ul trimis de TPU catre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-ai sterge intrebarile? Esti o persoana retarda?