| Conjur a întrebat:

Aş vrea să ştiu şi eu dacă este permis aşa ceva. Uitaţi-vă la răspunsurile acestui utilizator : http://www.TPU.ro/utilizator/emwo, apoi verificaţi întrebările şi alegerea răspunsurilor câştigătoare la următoarele conturi :
http://www.TPU.ro/utilizator/fjca, http://www.TPU.ro/utilizator/fokk, http://www.TPU.ro/utilizator/foka, http://www.TPU.ro/utilizator/fkhy,
şi mai sunt o grămadă de conturi făcute de ea; conturi de pe care a pus întrebări şi şi-a atribuit răspunsul câştigător. Ea nu îşi dă seama cât de vizibil e? Pe pagina ei de răspunsuri, aproape toate au "panglică" în dreapta răspunsului. Oare de ce adminii nu fac nimic în această privinţă?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Am primit astăzi un răspuns de la Cristina, în care m-a anunţat, că utilizatorul respectiv a fost sancţionat. Deci, conturile, care au avut acelaşi IP, au fost şterse, iar cele care au avut IP-ul diferit, din păcate nu pot fi şterse, neexistând dovezi solide în privinţa identităţii deţinătorului.

Am vrut doar să-ţi dau această veste cu gândul că o să te bucuri. Datorită ţie, spiritului tău de observaţie, s-a făcut dreptate azi.

Şi mai vreau s-o citez aici pe Cristina, ca să fie mai clar pentru toată lumea cum stă treaba CU COnturile multiple: "oricine este liber să îşi facă cont, atâta timp cât respectă regulamentul şi nu îşi acordă singur fundiţe sau face schimb de fundiţe cu alţi utilizatori, de unde reiese clar intenţia pentru crearea contului".

O seară plăcută, Conjur, şi numai bine!

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că încă n-au primit nici o sesizare în această privinţă.
Trimite acest mesaj la Contact şi se vor lua măsuri!
Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Am trimis deja un mesaj la Contact, dar poţi s-o faci şi tu, Conjur.
O zi faină!

NOname
| NOname a răspuns:

E, doar fac şi eu ce pot.

Mulţumesc pentru apreciere, Conjur!
Noapte bună!

greece12
| greece12 a răspuns:

Da,Conjur,azi,am descoperit si eu, complet intamplator acest cont si am numarat peste 18 conturi in care isi pune intrebari singura si isi raspunde singura.
E de mirare ca e acceptat in continuare contul principal, nu stiu nici eu ce sa spun!
Urasc hotia si minciuna si mi-e rusine ca se afla printre noi un asemenea specimen.
Sa speram ca se poate face INTR-ADEVAR ceva!

| Crazyfish a răspuns:

In loc sa-i zici mersi ca nu ne deranjeaza mereu cu "funda","funda", tu te superi!
Naiba mai pricepe!

| Crazyfish a răspuns:

Conjur,n-ai simtul umorului!
Eu am inteles, tu nu.
Succes.

| Crazyfish a răspuns:

Conjur,
E de preferat sa nu ne masuram in varste, virtualitatea ne apara de multe surprize neplacute.
Eu intru pe site ca sa intineresc si zambetul nu produce alergie.
Cand ai zambit ultima oara?

| Crazyfish a răspuns:

In ce chingi sociale te-ai putut incatusa ca sa consideri o invitatie la zambet, ironie de prost gust!
Heil!

| Conjur explică:

Salut @Crazyfish.

Uite ce e, pe site-ul ăsta ar trebui să fie dreptate. Nu mi se pare normal ca un user să dea nu-ştiu-câte răspunsuri pe zi cu scopul de a ajuta comunitatea, şi unul să dea maxim 10 răspunsuri şi să primească "răspuns câştigător" la fiecare în parte. Corectitudinea ar trebui să fie un mod de viaţă!

Succes.

| Conjur explică:

Salut din nou @Crazyfish.

Poate eu nu vreau/nu pot să gust glumele tale adolescentine, iar asta pentru că am o anumită vârstă. Nu-ţi mai da cu părerea dacă nu mă cunoşti.

Succes.

| Conjur explică:

Salut din nou @Crazyfish.

Ei bine, eu nu intru pe site ca să întineresc, eu intru pe site cu scopul de a ajuta comunitatea şi nu mi se pare normal etic ceea face userul despre care am vorbit în postare. Nu e treaba ta când am zâmbit ultima oară, te rog să-ţi păstrezi ironiile de prost-gust.

Succes.

| Conjur explică:

Salut @NOname.

Îţi mulţumesc pentru faptul că te implici, meriţi din plin titlul de "userul anului".

Succes.

| Conjur explică:

Eu nu înţeleg, ea nu observă că este evident? La toate răspunsurile pe care le-a dat, are şi un răspuns câştigător în dreapta lor. Nu ştiu ce să mai zic şi cu site-ul ăsta... Sunt dezamăgită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu le spune nimeni! Spune-le tu la pagina de Contact!
Si inca ceva...mai bine las-o asa pe fatuca aia! Sa creada ea ca ajunge expert sau mai stiu eu ce...mare branza; se alimenteaza singura cu vise ce nu vor deveni vreodata reale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a facut dreptate inca o data pe TPU laughing rolling on the floor
Chiar azi si-a tras cateva fundite, "neexistând dovezi solide în privinţa identităţii deţinătorului" isi va trage si in continuare.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am observat acest user întâmplător! M-a adăugat la prieteni și m-am uitat de curiozitate pe profil să văd ce e de capul ei. Vreo 400 raspunsuri și aproximativ 200 funde, uau. Și nici de pe toate conturile nu și-a dat fundă, tâmpită mai e! Mă întreb acum dacă a răspuns cuiva la vreo înterbare.
O să mă ocup și eu de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu observă, nu o duce mintea atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati-o, ma, in pace! Isi da ea cu pumnii in cap mai tarziu! De ce s-o suspendati? Nu merita efortul! Va renunta singura cand va realiza ca nu ajunge nimeni expert atata timp cat cauta acest titlu.
Pentru a fi expert trebuie sa fii expert, nu sa cauti sa fii expert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PiertotumLocomotor,
Sigur s-a o lasa-m? Ie destu-l d-e enervant pentru c-a ce-i care nu stiu c-a acel-e intrebari sunt pus-e doar c-a s-a s-e funda-te-ze singur-a s-i raspund serios incerc-and c-u adevarat s-a ajute persoan-a respectiv-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata, jellyfish, am modificat "Lasa-ti-o"! Chiar ma grabeam si n-am realizat.
P.S. Jelli, whatever! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PiertotumLocomotor: așa e mai bine. laughing

| VeVeriţaa a răspuns:

:)) continuă, pentru că nu au suspendat contul principal şi îşi dă acum fundiţe de pe alt cont, adică acesta: http://www.tpu.ro/utilizator/fiqw