| Emanuelabravo a întrebat:

As vrea si eu sa stiu prin ce mod pot castiga monezi? Va rog un raspuns concret!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dai raspunsuri bune si folositoare la intrebari si speri ca echipa TPU sa le observe si sa-ti acorde monede. Citez:
"Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dand raspunsuri bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dand raspunsuri bune, care ajuta informativ sau spiritual.

| Emanuelabravo explică:

Da trebuie sa raspunzi la antrebarile puse de ceilalti

| MariaDN a răspuns:

Trebuie să dai răspunsuri bune și complete...să te faci remarcat laughing