| AnneMarri a întrebat:

Aţi observat ce modificare avem la profile?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Da,referitor la funde. Sunt de acord cu @Ioandelasal,e o măsură foarte bună,oricum poţi vedea răspunsurile la "Răspunsuri câştigatoare", astfel rămâne mai mult spaţiu, e mai simplu.
Baftă!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La ce te referi? Sunt doua modificari: categoria de senior ori junior si eliminarea multor funde, au ramas doar 3 randuri(la cei care au mai multe). Sunt masuri bune, mai ales ca fundele ocupau mult spatiu degeaba, totalul raspunsurilor castigatoare este in 2 locuri si fiecare raspuns se gaseste la Raspunsuri castigatoare. Numai bine!

| AnneMarri explică:

@PăpuşicaDeCristal şi @Ioandelasal, mă refer la modificarea cu fundiţele.

| Siracuzia a răspuns:

Da,gradele de Senior si Juniorbatting eyelashes

| dadasssssssss a răspuns:

Da. Poti fi utilizator junior sau senior si iti apar decat 30 de fundite.