| AntoSweet a întrebat:

Am o intrebare.De ce atunci cand postez un raspuns nu imi apare la pagina la care am vrut sa postez raspunsul? Si cand intru pe 'Raspunsurile mele' imi apare acolo Status raspuns:in asteptare? Ce inseamna In asteptare?

Răspuns Câştigător
| Iubibilăă a răspuns:

Nu ai confirmat emailul ori esti junior.
Ca sa fi senior iti trebuie 100 raspunsuri inteligente si 10 zile de cand ai cont.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Fiind junior, raspunsurile tale trebuie aprobate de admini.Ai rabdare pana maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu au fost aprobate.Esti inca junior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum esti junior, raspunsurile tale inca nu s-au aprobat, stai linistita ca o sa ti aprobe toate.
Te pup!