| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o nelamurire: Daca am blocat un utilizator TPU, el imi vede mesajele si ceea ce intreb dar nu imi mai poate raspunde, sau?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Un utilizator ignorat poate vedea actvitatea ta, insa nu poate raspune unei intrebari, nu iti poate raspunde la raspunsuri si aparent nu poti raporta intrebarea sau raspunsul persoanei ignorate, ceea ce nu mi se pare corect, "echipa" TPU putand lua in considerare aceasta opinie si poate si raportul trimis cu 2 luni in urma.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Va vedea orice, chiar si mesajele din privat.