| ionutyoyo a întrebat:

.am o problema mica..tocmai mi-am facut cont pe TPU, am pus cateva intrebari, am primit raspunsuri. dar nu ma lasa sa le multumes sau sa zic ceva imi zice ca trebuie sa ma conectez iar eu SUNT CONECTAT...DAU FUNDA...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare (se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicitau să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Dacă nu gaseşti mesajul de la TPU scrie un mesaj din CONTACT şi roagă-i să-ţi trimită acel mesaj. Pentru a afla mai multe despre activitatea pe TPU îţi recomand să citeşti răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa-ti confirmi adresa de mail, daca nu ai confirmat-o nu poti face mai mult de 10 postari.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trebuie sa-ţi confirmi adresa de e-mail, dacă vrei să răspunzi la mai, mult de 10 întrebări.
O zi bună.

| thewomaninwhite a răspuns:

De unde stii ca esti conectat?