| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

Am observat că la conectarea pe TPU, după ce introduci adresa de email și parola poți opta pentru a rămâne logat in cont timp de 7 zile consecutiv. Banuiesc că asta înseamnă că nu va mai trebui să introduc e-mailul și parola de fiecare dată... întrebarea este, dacă doresc să rămân logat in cont doar 1 zi sau o oră? Există această opțiune?

3 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Nu exista, dar nici nu trebuie. S-ar complica degeaba. E mult mai usor sa dai Logout si sa salvezi emailul si parola in browser, ca sa iti ramana completat, iar atunci cand intii din nou, apesi doar un buton.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu există și nici nu e nevoie de așa ceva. Ai buton Logout.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista