| SexycoldVamp a întrebat:

As vrea sa stiu cum imi pot schimba poza de profil a contului meu de TPU!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te duci la Editare profil, dupa care mergi la Selecteaza imaginea profilului, dai click pe rasfoire, alegi imaginea si Salveaza profilul.
Mai multe detalii, doar aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Cu placere, sa fii sanatos, sa cresti mare!
Te pup!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Hello! big grin
In stanga, unde scrie ''Logat ca SexycoldVamp'' este ''Editare profil''. Dai acolo, dupa care apesi ''Select'' la rubrica ''Selecteaza imagine profil''. Iti alegi o poza din calculator iar apoi dai ''Salveaza''. Imaginea va aparea pe site dupa 24h, ca s-o aprobe administratorii.
Sa ai o zi frumoasa! Funda?

| DaimlerAG a răspuns:

La editare profil cauti "Selecteaza imagine profil" si apesi butonul "Alegeti fisierul"

| SexycoldVamp explică:

Va multumesc tuturor! Cu totii m-ati ajutat si toti meritati funda dar....asta e!
Multumesc!