| elena445 a întrebat:

Buna aveam 7 raspunsuri castigatoare acum am 5 oare ce s-a intamplat a editata raspunsul castigator cine a pus intrebarea?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat
Poate a scris la contact sa aleaga alt raspuns castigator, ori adminul a sters intrebarea ori raspunsul tau a fost sters.
Funda?

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care o intrebare este stearsa de noi de pe site, dispare cu tot cu fundita.

Alexandra - TPU

| elena445 explică (pentru TPU.ro):

Multumesc pentru raspuns

| Crucified a răspuns:

Probabil a fost ştearsă întrebarea sau răspunsul tău. Sau userul care a pus întrebarea a trimis mesaj aici: http://www.tpu.ro/contact să ţi se retragă funda.

| ElenaSA a răspuns:

Cel mai probabil s-a renuntat la intrebare.

| Galatz a răspuns:

Adminii sunt de vina.