| RegeleSalateiDeVinete a întrebat:

Buna care a fost cea mai amuzanta intrebare de pe TPU pe care ati vazut-o?

1 răspuns:
| Chernobyl a răspuns:

Aceasta ar fi ce-a mai amuzanta intrebare pe care am gasit-o pe TPU ''Buna TPU! Va rog sa ma luati in serios, ca am numai 10 ani! Am o mare problema, dar pentru ajutor dau funda, vot, orice doriti aici pe TPU. deci, m-am indragostit de spongebob! Toti spun ca el nu exista si nu mai stiu ce, dar u cred ca el exista, si verisoru meu de 13 ani mi-a spus ca traieste pe undeva in Moscova! Va rog, daca are cineva nr. de telefon al lui spongebob sau email sau ceva, trebuie sa ii spn ce simt. Va rog luati in serios nu e o gluma. P.S. Parintii au cumparat blete in maldive, daca reusesc sa contacte cu spongebob inainte de 5 septembrie, fur biletele si zburam impreuna spre maldive! Asa ca va rog ajutor!''. Oricum nu e adevarata majoritatea intrebarilor de genu sunt puse pentru a fi luat la misto site-ul mie personal mi se pare ca acest site este foarte bun si nu trebuie sa ne batem joc de el.