| NoNameJunior a întrebat:

ce parere aveti despre intrebarile stupide de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| AlleyChann a răspuns:

Nu am nici o parere de intrebarile stupide puse pe TPU, pentru ca ma amuza, dar am o parere a dracului de frumoasa de stupizii care le pun. happy
Nu ii sufar pe cei ce vor sa para amuzanti, si nu le iese. Inteleg ca poate poate 1 din 10 intrebari stupide si puse la misto e reala, pentru ca suntem oameni si suntem curiosi...dar nu mai comentez nimic, nu am ce reprosa unui om pe care nu-l cunosc fata in fata.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că sunt stupide?

| Paulla a răspuns:

Adică întrebări ca asta.

| alintush15 a răspuns:

Buna! Scuze dar multe dintre intrebarile tale sunt stupide, inclusiv si asta! Da de acord multe intrebari sunt putin cam nah...dar ce sa-i faci fiecare cu parerea lui_pentru unii este sunt perfect normale pentru altii nu prea! Dar pentru asta este admnistratia siteului care din pacate nu face nimic, astfel TPU putin cite putin isi pierde din valoare!
O zi buna!

| Aditzu a răspuns:

laughing depinde care crezi tu ca sunt intrebarile stupide. lumea pune orice intrebare la care crede/spera ca i se poate raspunde.
ocoleste-le daca nu iti plac tongue. pa

| Aditzu a răspuns:

Chiar dupa ce am raspuns la intrebarea ta am dat peste o 'chestie' stupida laughing) poate o gasesti, userul care a "intrebat" e "Mihaela"

| only me a răspuns:

In primul rand, asta este chiar o intrebare stupida, dar nu la fel de stupida ca un sfert din intrebarile care se pun pe acest site. Cum sunt cele de natura medicala (care necesita vederea unui doctor) sau cele absurde (care practic nu intreaba nimic. gen:care e culoarea ta preferata? FUNDITA daca e si a mea!). si sa nu uitam ce acelea in care raspunsul este evident sau a mai fost repetat de vreo 1000 de ori.

| AleD a răspuns:

Apai desi noua ni se par aiurea pentru persoanele care le-a pus li se pare serios si desi rad cand la citescbig grin incerc sa le dau sfaturi. daca nu stiu ce sa zic dau back fara sa zic nici si ma aleg doar cu rasulaughing

| Valenttina a răspuns:

Pai sincer, parerea mea e ca cei care pun intrebari stupide nu vor decat sa isi bata joc.Aici e un site de intrebari/raspunsuri, nu un site de intrebari de copiiiiii nu?
Nu vad rostul sa intrebi ceea ce nu te intereseaza sau intrebari stupide.thinking infine fiecare cu parerea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vor domina multa vreme de aici incolo.

| sshhhhhttttt a răspuns:

Intrebari gen asta?

| Laura1402 a răspuns:

Pe mine una, ma amuza.Nu ma enerveaza, insa ma apuca rasul cand vad de cate prostie/incultura dau dovada unii.

| JustAKid_1316 a răspuns:

Sunt stupide.Ca si intrebarea pusa de tine!

| Sexygirl_9196 a răspuns:

Ce intrebare stupida!
Ma amuza intrebbarile stupide.
Intrebarile stupide fac TPUwinking

| dimy a răspuns:

Foarte naspa...