| Andreea496 a întrebat:

ce trebuie sa fac, sa pot da mai mult de 5 raspunsuri pe zi? Am incercat sa-mi confirm adresa de e-mail si nu primesc mesajul cu confirmarea..am cautat si in spam si in inbox. puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Schimbati adresa de E-mail de la tabul Setarile Contului Meu din stanga site-ului, si dupa trimite din nou mesajul de confirmare si in 5 minute la-i comfirmat.
P.S. Nu poti posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total!
winking

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi să mai aştepţi sau să-ţi înlocuieşti adresa de mail (am înţeles că yahoo-ul face figuri).

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar fi trebuit să primeşti un e-mail de confirmare a contului!

Teoretic, trebuie să îţi accesezi contul de e-mail cu care te-ai înscris pe TPU şi acolo ai un link de confirmare ( dai click pe el, NU trebuie să trimiţi nici un mesaj )!

Verifică şi în folderul de "Spam"...

"15. De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să găseşti/primeşti acel e-mail, atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| Antonescu13 a răspuns:

Schimbă-ţi adresa de e-mail.

| SucDeMere a răspuns:

Mai așteaptă puțin. Câteodată e-mailurile întârzie. happy