| deyutzxa a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu ceva? Trebuie sa aflu o parola de facebook...cum o aflu? Va rog ajutati-ma...
Apropo ce inseamna - dau funda - atunci cand rasp la o intrebare...va rooog ajuta-i-ma!

Răspuns Câştigător
| Altair92 a răspuns:

Buna deyutzxa! Daca folosesti browserul Mozilla Firefox si ti-ai uitat parola de facebook, o poti afla urmand urmatorii pasi: Accesezi butonul Tools->Options...->Security->Saved Passwords-> Selectezi site-ul cu facebook si apesi butonul "Show Passwords".

1 răspuns:
| fosnet a răspuns:

Nu poti afla parola.