| MatsuKeruGirl a întrebat:

Buna ! daca raportezi pe cineva , el va putea vedea cine l-a raportat?sau , la o raportare , i se va bloca contul ? funda !

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu are cum să afle cine l-a raportat, decât dacă îi spui tu sau adminii (ceea ce poate să se întâmple doar în cazuri excepționale).

Iar pedeapsa pe care o va primi în urma raportării o hotărăsc adminii (în funcție de gravitatea faptei).

| hideaway a răspuns:

Nu- raportarea este strict confidențială (adică nu poate află)
Să i se se blocheze contul... nu... de la o singură raportare - nu.

Oricum, pedeapsă o decid doar adminii; ori se aleg cu o avertizare, ori i se șterge postarea.

| allllexaaaa a răspuns (pentru hideaway):

La cate raportari se blocheaza contul?

| hideaway a răspuns (pentru allllexaaaa):

Nu neapărat raportări... dacă încalci mai multe reguli ale site-ului ești trecut la statutul de "Suspendat". Scrie la Întrebări Frecvente; ultimile două reguli.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu va vedea cine l-a raportat.
Da pe link si citeste mai mult despre raportari: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| allllexaaaa a răspuns:

Nu va putea vedea cine l-a reportat. La o raportare nu ii se va bloca contul.