| VlntinaAdra a întrebat:

Buna dimineata
Incerc si eu sa raspund la intrebari dar in ciuda faptului ca imi apare mesajul ca ar fi fost publicat el tot nu apare...am cateva raspunsuri "In asteptare" dar acestea sunt deja publicate, si am incercat sa raspund la o intrebare de 2 ori...mi s-a confirmat postarea lui dar nu apare nici in lista mea nici ca raspuns la intrebare.
Care poate fi cauza?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Vor apare dupa actualizarea datelor.Stai linistit(a).

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Inchide TPU si redeschide-l si ai sa vezi datele reactualizate+raspunsurile tale.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Se va face actualizare.
O zi buna!

| VlntinaAdra explică:

Multumesc!