| darrio2007 a întrebat:

Buna dimineata. Mai are cineva probleme cu delogarea pe site?
Este a treia zi de cand intru pe TPU si ma delogheaza in timp ce sunt activ. Ma loghez, bifez pentru 7 zile si dupa aprox 5 minute, trebuie sa repet logarea. Aseara am repetat asta de vreo 7 ori in jumatate de ora.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu am asemenea problema... poate-i ceva doar cu accesarea site-ului, din Romania

| darrio2007 explică (pentru Violleta2022):

S-a reglat. Am deja o oră pe site si nu mi-a cerut logare.

| darrio2007 explică (pentru Violleta2022):

Iar face figuri. O ora nu am avut probleme pana acum.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu am avut problema asta, pare ca s-a rezolat cu un clear la cache ul browserului... sau te muti in Australia la Violeta, ca dupa ea problema e doar aici la saracii din Romania

| Fatamuntilor a răspuns:

Doar pe chorme merge la mine.
dar ii voi trimite Cristinei cele trei intrebari despre problema!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La mine nu sunt probleme frate totul merge struna

| darrio2007 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

La tine toate merg strună, Verginico!

| AdioTPU a răspuns:

Șterge cache-ul browserului.

| darrio2007 explică (pentru AdioTPU):

Il sterg la fiecare doua saptamani. Acum cand scriu nu mi-a mai cerut logare de vreo 15 minute.