| Ana2920 a întrebat:

Bună! Ieri am pus o întrebare legat de telefon (cei care au răspuns la acea întrebare știu despre ce vorbesc) și efectiv mi-a fost ștearsă și nu știu de ce.
(Scuzați categoria)

6 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Nu ți a șters nimeni nimic

| InYourMind a răspuns:

Asa fac ei șterg ce nu le convine nu știu ce gândire au în ce peșteră trăiesc și ce principii imi este imposibil sa cred ca în secolul XXI se întâmplă asta!
Și mie mi-au șters răspunsuri si intrebari ca le-au raportat niște încuiați deci nu mai suport omenirea asta atâta gelozie ura pentru nimic!

| doctorandus a răspuns (pentru InYourMind):

Si mie imi dispar din raspunsuri, de obicei doar temporar, pana sunt revizuite manual.

| Salontanul a răspuns (pentru InYourMind):

Asa este! Niste "incuiati" nu-ti lasa raspunsurile frumoase de genul: "Hai sictir creier de ceapa obeza", "Lol ce deștept te crezi dar ești varza rolling on the floor", "
Lol tu ai neuroni în creier măcar rolling on the floor", etc. Asa este in secolul XXI sa ne dam toti cu parul in cap, sa ne injuram, sa ne jignim. Asta-i la moda?

| InYourMind a răspuns (pentru Salontanul):

Lol moda

| Rares791 a răspuns:

Probabil cineva ti-a dat report la intrebare/a sters-o tpu.si mie mi s-a intamplat si idk