| Isa149047392unicorns a întrebat:

Buna, imi puteți spune pls cum sa ma apropii mai mult de crush deoarece el ma place după forme și nu e vina mea ca așa m-am nascut si aș vrea să ma placa după suflet... Coroana

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, compune-i o poezie, asa, cu cuvintele tale, ca sa vada ca i le spui din inima.
Dar nu ruga pe altii sa-ti scrie poezii, ca n-i acelasi lucru si baiatul isi da seama ca nu le-ai scris tu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

La cum scrii... ce să-i placă altceva?

| siriusblack98 a răspuns:

Spune doamne fereste sa nu te placa dupa inteligenta sau dupa felul cum scrii ca ramai singura.