| girlsweetgirl a întrebat:

Buna pe voi nu va enerveaza cand voi puneti o intrebare si vine cineva si iti raspunde iar la sfarsit va cere funda? (caci pe mine ma enerveaza asta la culme si fix de ciuda nu-i dau funda)

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Oo da! si pe mine la culme, imi raspunde la intrebare cu un raspuns sec si apoi"funda?"imi suna a cersealalaughing)
A, si acum ca ti-am raspuns ar trebui sa te intreb daca imi dai fundalaughing(de parca m-as imbogati cu eleoh go on)