| Ballet a întrebat:

Buna :].
Se intampla ceva ciudat. Nu mi se salveaza raspunsurile complete.
Stie cineva de ce? Vi s`a mai intamplat?

Multumesc anticipat ^^

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, şi eu păţesc la fel (am scris deja la Contact şi sper că în scurt timp vor rezolva problema).
Acest lucru se întâmplă numai dacă foloseşti diacritice - roboţelul scurtează mesajul - iar până una-alta, ca să-l păcăleşti, fă mereu copy şi editează-ţi răspunsurile după ce le trimiţi! Succes!

2 răspunsuri:
| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Buna.

pai si eu am aceeasi problema. Teas ajuta dar nu stiu daca se publica...laughing

| sonia_6457 a răspuns:

Da chiar adineauri...