| anonim_4396 a întrebat:

Buna, stiti cum pot sa imi ascund întrebarile sau sa le sterg toate odata? Mi-am schimbat numele dar imi e teama ca ma va gasi iar.Tot ii dau ignora la acest utilizator care isi face conturi noi si alege un limbaj de bullying sa isi bata joc de mine non-stop zilnic... sad sad sad

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Trimite profilul utilizatorului cu linkurile unde esti jignita.
poti sa stergi maxim 10 intrebari pe zi, dar pe rand.
Eu zic totusi sa te faci ca nu exista acel utilizator.CHI AR daca te jigneste, te faci ca nu vezi, nu ripostezi. Oameni de genul asta sa te enervezi.
Cand vezi ca scrie asemenea lucruri, treci mai departe.
Se va plictisi... sau va cauta alta,, victima''.

| Smolbean a răspuns:

Nu cred ca poți sa faci asta(doar sa îți ștergi contul, sau fiecare întrebare, pe rand). Dar poți sa intri la setări și sa dai acolo la cereri de prietenie, de la cine poți primi, și sa bifezi de la nimeni. Si asa poate scapi...