| Ingride a întrebat:

sunt noua pe acest site si vreau sa stiu de ce imi zice ca nu e confirmata adresa de yahoo... Vreau raspuns rapidhappy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna ingridehappy
vad ca abia ai facut cont, asteapta sa primesti un mesaj de confirmare..si bun venit pe sitehappy
O frumoasa zi sa aihappy

| Ingride explică (pentru caramela):

Ms mult de raspuns, te-am ales castigatoare

| caramela a răspuns (pentru Ingride):

Multumesc si eu:*

| Ingride explică (pentru caramela):

Vrei sa fim prietene?

| caramela a răspuns (pentru Ingride):

De ce nu? cu siguranta Daaaaaaaaaahappy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru a răspunde la întrebări fără probleme trebuie să îți confirmi adresa de mail. Intri în contul tău la "Editare profil" și vei vedea următorul text: "Nu ai adresa de email confirmată. Click aici să îți confirmi adresa". Apasă pe cuvântul "aici" (oranj)! Pe adresa cu care te-ai înregistrat vei primi un mesaj cu un link pentru a o confirma (ar fi bine să verifici și în "Spam". Însă atenție, uneori mail-ul nu ajunge imediat, ci trebuie să aștepți câteva ore sau zile). Apeși pe link-ul respectiv și adresa este confirmată. Există însă posibilitatea ca adresa ta de mail să nu fie una corectă și să nu primești mesajul de confirmare.
În acest caz ar fi bine să îți schimbi adresa de mail cu una funcțională și pe care să te poți loga. Poți face acest lucru direct din contul tău la secțiunea "Editare date logare", unde poți adăuga noua ta adresa de mail.
Succes.

| PotatoMustDie a răspuns:

Probabil ca nu ai confirmat-o pe e-mail. Intra pe mail si confirm-o.

| 保羅 a răspuns:

Poate ca na-i confirmato prin email s-au nu ti-a trimis inca mesajul cu activare, o zi buna