| Críngu_Marinela_1999 a întrebat:

sunt o mămica tânăra am alăptat pana acum 2 zile iau și anticoncepționale cerazette de doua zile bebele refuza sânul și dacă îl pun sa pape de la sân vomita absolut tot ce credeți ca ar putea fi? Este vorba despre sarcina sau se poate ca pastilele să-mi schimbe laptele? Menționez ca laptele deja și-a schimbat culoarea nu mai e alb alb e puțin mai mult transparent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

E de la pastile. Nu mai lua. Îi faci rău

| Críngu_Marinela_1999 explică (pentru Elena9328):

Am oprit alăptarea sad nu mai vrea sânul subnicioforma vomita tot ce papa