| Aleksutzu a întrebat:

Am intrat in editare profil si mi-am schimbat,, avatarul" si imi zice datele au fost modificate si imi apare poza acolo unde scrie datele bla bla bla chatterbox Dar cand dau la vizualizare profil nu imi arata poza aia pe care am pus-o. straight face am asteptat 5 minute am inchis Browse'rul si l-am redeschis si nimic straight face De Ce?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

La ora actuala site-ul se misca mai "greoi" si e nevoie de timp pentru a procesa informatiile. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti.
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Mai asteapta

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Trebuie sa astepti 1 zi pana se actualizeaza asa tit si euwinking