| KimEunHee a întrebat:

TPU! Am o intrebare in legatura cu cartela Indygen... Am castigat si eu una, am completat casutele cu email-ul si numarul de telefon la care pot fi contactata si am primit mail de confirmare in care scrie ca urmeaza sa ma contacteze un conector Indygen ca sa imi ceara adresa. Si presupun ca asta se va face prin telefon, nu? Daca e asa, faza e ca dintr-odata telefonul nu imi mai citeste cartela cu numarul pe care l-am dat acolo! Si nu merge nici pe un alt telefon si nu stiu ce sa fac. >< Pot trimite adresa in vreun alt fel? Multumesc anticipat! Scuzati categoria >

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Schimba-ti cartela la un dealer din reteaua ta.Gratuit.S-a prajit, sa zic asa.Iti vor ramane acelasi numar si contacte.Eu am fost sunat si o primesc in 10 zile.Deja au trecut 5.

| KimEunHee explică (pentru darrio2007):

Multumesc mult! ^^

| darrio2007 a răspuns (pentru KimEunHee):

Pentru putin.Sa ai o zi buna.

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Reprezentantii Indygen te vor contacta prin telefon sau e-mail pentru solicitarea adresei.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Atunci când ai ales numărul de telefon Indygen, ai introdus şi adresa de e-mail.
În cazul în care nu vei putea fi contactată telefonic, îţi vor trimite un e-mail.

Toate cele bune.

| KimEunHee explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru KimEunHee):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.