| Lexia1D a întrebat:

am ramas in pana de idei. nu mai stiu ce intrebari sa pun pe TPU. ma puteti ajuta? funda.

Răspuns Câştigător
| sensa a răspuns:

Craciun1 inainte de a insulta pe altii, uita-te inainte la tine(si sa nu crezi ca o cunosc pe aceasta"litllediva" si vreau sa-i iau partea) si imbunatateste-ti limba romanahappy ca sa intelegi la ce ma refer trebuia scris "oglinzii" happy

9 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Asta-i bună!
Vrei să ne pierdem timpul degeaba cu întrebări inutile,cum ar fi asta?
Pune o întrebare când ai cu adevărat nevoie de ajutor, nu în lipsă de ocupaţie, ca acum.

| itscloudyoutside a răspuns:

De ce ai vrea sa pui intrebari pe TPU daca nu ai nevoie de ajutor, sau nu esti curioasa in legatura cu ceva?

| Dina a răspuns:

Raspunsurile se pun cind ai nevoie de ajutor, eu as zice ca acum te plictisesti...in caz ca nu ai ajutor, mai bine nu pui intrebari inutile, ca sa te jigneasca utilizatorii TPU happy

| sensa a răspuns:

laughing eu caut sa dau rasp.sa fac 100.deci am putea sa ne "combinam" tu intrebi si eu rasp astfel ne atingem amandoua"telul" laughing)

| sensa a răspuns:

Xanna.poate pentru ca asa prevede noul regulament? sa fii activ, sa dai n rasp ca sa poti da un vot si un mesajhappy

| sensa a răspuns:

Hmm.sincer n-as fi vrut funda tocmai pentru"raspunsul"alahappy.m-am cam saturat sa vad ca tocmai cei care n-au dreptul(teoretic nimeni nu are) arunca cu pietrehappy. macar daca se lua de altceva.nu de prostiehappy

| ICanSeeAll a răspuns:

Tu te chinui sa gasesti intrebari de pus? Aici se intreaba lucruri care te macina pe care chiar vrei sa le stii, sau vezi parerea cuiva!

| venusdoom a răspuns:

Uite una: incearca sa nu mai pui intrebari inutilebig grinwinking
fara supararehappy

Răspuns utilizator avertizat