| kumichan a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu si eu dupa cat timp devi din membru junior in membru senior? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Bună!
Pentru a fi utilizator Senior, trebuie să ai 100 de răspunsuri (să ajuţi Comunitatea) şi 10 zile de la data înregistrării. După ce vei fi utilizator senior vei avea dreptul să intri pe chat, să dai mesaje private şi să raportezi. Cât timp eşti junior, este inversul !
O seară plăcută.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| hideaway a răspuns:

Pentru a devenii "Senior", trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri aprobate și minimum 10 zile de la înregistrare. Când vei îndeplinii aceste două cerințe vei avea toate, (și absolut toate), drepturile depline; cum ar fi:
Vei putea să raportezi, să folosești opțiunea "Discută Live" (adică chat-ul site-ului), vei putea să votezi și să trimiți mesaje private.