| αnny a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care raspund la intrebari pentru a acumula un numar mare de "fundite"? Eu pesonal numesc acele persoane "dependente de fundite". Exprimate si tu!

Răspuns Câştigător
| raluca_4755 a răspuns:

Corect cum ai zis si tu
persoane ''dependente de fundite''

11 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Dependente de fundite?
slab...

SUNT OBSEDATI de fundite.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Nu stiu daca am o parere prosata sau buna, cred mai degraba ca sunt neutra in privinta acestui aspect. Oricum nu pot intelege de ce toti tanjesc atat de mult dupa acele fundite. Daca ai primi bani sau orice alt obiect in schimbul lor chiar as intelege, dar asa nu! Ciudat lucru!

| Lavinia218 a răspuns:

Mmm probabil vor sa atinga un target, sau sunt doar persoane care nu au o viata sociala foarte activa... si stau 24/24 in fata unui pc avand/cautand prieteni / activitati virtuale. Multi se cred utili vazand ca au N funda. Eu una consider ca nu funditzele conteaza. ci doar faptul ca ai incercat sa ajuti dand sfaturi altora din propria experienta.

| secretsisecret a răspuns:

Pai acei oameni vor sa ajunga experti TPU s-au userul anului... dar sunt norocosi intr-un fel pentru ca pot ajuta lumea au multe cunostinte dar si noi ne lenevim sa cautam pe google nu stiu care film si ei numai pac cauta au gasit pun link noi dam funda si gt tot asa pana ajung expert TPU si tot inainte! funda?

| αnny explică (pentru secretsisecret):

Si tu esti o "dependenta de fundite"!

| secretsisecret a răspuns (pentru αnny):

Nu sunt o dependenta vreau sa ajung senior pentru a vota si apropo dupa cum vad in imagine nu esti cam mica pentru TPU? dar ce ma intereseaza crezi ce vrei bafta la multe raspunsuri castigatoare! sper sa ajungi un expert TPU

| secretsisecret a răspuns:

Am uitat scriu ca iti dau un exemplu cand scriu funda? big grin

| secretsisecret a răspuns:

Si daca erai mai destepta nu dadeai la nimeni fundita ca sa nu se supere celalalt pe tine deci...

| Anddreee a răspuns:

Nu prea am nimic cu ce`i care raspund ca sa faca fundite, ca pana la urma sa raspunzi la intrebarea cuiva care are nevoie de ajutor este si rostul acestui sitelaughing. pe mine ma enerveaza cei care cer "acum imi dai fundita?". "funda te rog". "funda?". totusi cel ce a pus intrebarea decide.nu trebuie sa o ceri mereu. ca daca faci asta nu inseamna ca o si primesti. n`am nimic cu nimeni, fara suparare:*, doar mi-am exprimat parerea.

| robyiyo a răspuns:

Eu unul, sunt aici doar sa ajut oamenii la anumite intrebari, la care stiu si eu raspunsul si de plictiseala. laughing

| StefanDaniel95 a răspuns:

Parerea mea este ca aceste persoane sunt de foarte mare ajutor.Pana la urma funda o primesti pentru cel mai bun raspuns.Deci cei care sunt "dependenti" de fundite se straduiesc sa dea un raspun cat mai clar si concis cu toate ca uneori nu inteleg pe deplin rolul acestui site.