| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg contul? RASPUNS RAPID

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Trimiţi un mesaj, folosind funcţia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în cadrul comunităţii. Atât întrebările cât şi răspunsurile nu vor mai fi şterse, ci vor apărea pe site ca şi cum ar fi postate de un utilizator anonim.
Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu il poti sterge.Trimite solicitarea la "CONTACT" Numai bine.

| 7names a răspuns:

Buna! Trimiti aici, la contact un mesaj : http://www.tpu.ro/contact
Sper ca ti-am fost de ajutor!