| FreakzEmil a întrebat:

Buna,TPU!
Cum se pune o intrebare pe "Anonim" am vazut pe mai multi care intreaba ceva si arata cu numele de Anonim.
Funda pentru cel mai bun raspuns big grin!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Anonim NU poti sa pui nici intrebare nici raspuns, ele devin anonime in cazurile:

a) Daca postarea ta cu intrebare a primit raspuns si tu ulterior ai sters.
b) Daca ti-ai stres contul devine postarea cu intrebare sau raspuns cu numele de Anonim.

1) In cazul ca nu iti stergi contul dar iti stergi un raspuns de al tau, ala va disparea de tot.

2) In cazul in care dai un raspuns si ulterior iti stergi contul, raspunsurile tale vor fi ca de la un utilizator Anonim.

Sper ca ai inteles acum happy

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca,pur si simplu,citeai "Intrebari frecvente", in susul paginii asteia, te lamureai.
Ca "Anonim" NU poti pune nici o intrebare.
Si, ca sa stii bunul mers al site-lui TPU, citeste totusi:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

evenso
| evenso a răspuns:

Anonim va aparea la nume atunci cand un utilizator care a raspuns la o intrebare si-a sters contul, iar la postarile cu intrebari va aparea tot ca Anonim cand un utilizator ori si-a sters contul dupa ce a postat intrebarea si a primit raspuns, ori el si-a sters intrebarea dupa ce a primit raspuns, fara sa stearga si contul.

| FreakzEmil explică (pentru evenso):

Nus man da eu am vazut pe cineva ca a facut post si mie imi placea alcel post si am revenit peste o ora la el si cea care a intrebat nu mai arata numele ei ci Anonim. happy
Si eu vreau sa pun o intrebare dar nu stiu sa pun anonim laughing

| evenso a răspuns (pentru FreakzEmil):

Da, inseamna ca cine a postat intrebarea a sters ulterior ( la acel utilizator nu va mai aparea ), dar in acest caz intrebarile raman pe site cu numele de Anonim pentru ca s-a primit raspunsuri.

| FreakzEmil explică (pentru evenso):

Eu tot nu am inteles cum pun o intrebare pe ''Anonim" straight face

| evenso a răspuns (pentru FreakzEmil):

Anonim NU poti sa pui nici intrebare nici raspuns, ele devin anonime in cazurile:

a) Daca postarea ta cu intrebare a primit raspuns si tu ulterior ai sters.
b) Daca ti-ai stres contul devine postarea cu intrebare sau raspuns cu numele de Anonim.

1) In cazul ca nu iti stergi contul dar iti stergi un raspuns de al tau, ala va disparea de tot.

2) In cazul in care dai un raspuns si ulterior iti stergi contul, raspunsurile tale vor fi ca de la un utilizator Anonim.

Sper ca ai inteles acum happy

| MyNameIsCicoare a răspuns:

Pai anonim apari doar daca pui o intrebare de pe m.tpu.ro(adica intrand pe site cu telefonul) si nu-ti completezi acolo id si parola...