| Lightsnow a întrebat:

Imi puteti spune mai exact de ce nu pot sa ma loghez spunandu-mi ca adresa de mail sau parola nu e corecta avand in vedere ca eu am confirmat mailu pe care mi l-au trimis ei? Iar parola stiu sigur ca e buna deoarece numai pe aceea o folosesc. Imi puteti spune un alt mod de logare in afara de facebook?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În afară de cel clasic - prin introducerea unei adrese de mail și parole corecte - și celei prin Facebook nu cunosc niciuna.

Trimite un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact și roag-o pe Cristina (administrator) să te ajute! Baftă!

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Asigura-te ca scrii corect adresa de e-mail cu care te-ai inscris si parola. Daca si contul de Facebook il ai legat de aceeasi adresa de e-mail cu cel de pe TPU, atunci poti folosi aceasta metoda pentru a te loga.

Daca tot intampini probleme, scrie-ne la contact@TPU.ro

Alexandra - TPU