| Isabelle_8419 a întrebat:

Buna TPUhappy inainte am avut un alt cont pe TPU, dar am renuntat la el pentru ca atunci cand postam un raspuns, nu mi-l posta, ci imi zicea sa confirm adresa de email, iar cand o confirmam-nimicstraight faceasa ca l-am facut pe acesta, si dupa 7 raspunsuri vad ca se intampla aceias chestie! ce sa fac? funda!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Confirma-ti adresa de mail si asteapta cateva ore (dureaza pana se actualizeaza datele), iar dupa vei putea sa raspunzi linistita.
Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca nu ai confirmat inregistrarea pe TPU. In ziua cand te-ai inregistrat ai primit un mesaj de la TPU, in contul de e-mail indicat la inregistrare(se poate sa fi ajuns si in Spam), prin care iti solicita sa confirmi inregistrarea dand clic in locul indicat din mesaj. Daca nu ai facut asta cauta mesajul, deschide-l si da clic in locul indicat si nu ar mai trebui sa mai ai asemenea probleme. Succes si numai bine!