| andreeaursi a întrebat:

Scuze ca pun intrebarea asta atat de prosteasca dar de une pot sa-mi schimb poza de profil de la profilul meu TPU? Funda primul care raspundewinking laughing

Răspuns Câştigător
| Sw3eTy3 a răspuns:

HeiihappyDai la "editare profil" si dai in jos si iti apare ceva cu poza de profil.Gasesti tuwinking

8 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Dai la editare profil si dai in jos si iti apare schimba poza de profil sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la "Editare profil".

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusesti
Mult succes si o seara frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti schimba poza de profil trebuie sa intri la ''editare profil''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Intri aici,
Http://www.tpu.ro/site-users/edit/ click pe Selectare imagine profil, de fapt Răsfoire, alegi o imagine din calculatorul tău, la urmă nu uita să dai click Salvează profilul.
Te pup!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Găseşti aici,
Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Baftă!