| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o situatie cam aiurea, dar pe mine ma amuza teribil. rolling on the floor Desi am contul asta de TPU de o gramada de timp, azi, cand am intrat sa ma loghez, din greseala am trecut email-ul si parola contului vechi, care e suspendat pe termen nedefinit. Eu mereu am respectat regulile comunitatii, am luat totul in serios si n-am instigat la nimic rau sau sa dau spam sau troll, sincer nu stiu de ce mi l-au suspendat. Insa nu mi-am dat seama ca ala era contul vechi si am mai incercat de vreo 10 ori sa ma conectez, culmea, tot cu el si nu mi-am dat seama. rolling on the floor Iar apoi le-am scris administratorilor TPU sa-mi reanalizeze contul pentru ca nu am facut nimic gresit, dandu-le numele contului asta. Si am trimis asa mesajul. De abia pe urma mi-am dat seama ca de fapt ala era contul vechi, care am uitat ca exista, dar totusi l-am tastat de vreo 10 ori, si care, culmea, azi am aflat ca e suspendat. rolling on the floor Acum intrebarea e, o sa-mi blocheze si contul asta pentru mesajul neadevarat? rolling on the floor Ei chiar iau in serios mesajele astea? Exista sanse sa-l vada si sa-mi verifice contul si sa vada ca nu e suspendat si sa mi-l suspendeze pentru ca i-am mintit? Va rog, ajutati-ma rolling on the floor
P.S: daca vreun administrator TPU vede intrebarea, poate faceti cumva si-mi verificati si contul vechi, adica, pe bune, chiar n-am facut nimic gresit. Sincer, nu mai stiu cum se cheama contul, dar poate il gasiti dupa e-mail: birdshow2006@gmail.com. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Salut.
Comunitatea Toti Pentru Unu e un grup in care sunt si oameni seriosi. Iar administratorii sunt foarte atenti cand se fac greseli pe site sau se incalca regulamentul. Suspendarea contului tau nu s-a facut dintr-o placere personala sau dorinta de razbunare fata de tine. Altcineva a gresit si poti obtine un raspuns despre asta de la cei care au impus masura.
Poate tu nu ai facut nimic rau sau grav, dar nu e exclus ca al tau cont sa fi fost accesat de altcineva si sa fi lucrat pe el in numele tau.
Pe de alta parte, sa te loghezi de 10 ori pe un cont suspendat si sa nu iti dai seama de asta, spune ceva despre tine.
Chiar si din mesajul tau de mai sus se poate "citi" ca nu tratezi lucrurile cu seriozitate.
Daca unul dintre administratori va citi mesajul tau public, sigur va incerca sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine adresează-te direct administratorilor site-ului, trimiţând un mesaj la "Contact TPU" sau un mail.

| Ionut659 a răspuns:

Hmmm TPU, TPU csf