| KeySHINee a întrebat:

Buna TPU sunt noua pe acest site si nu prea stiu ce sa fac.ce faceti voi pe TPU. daca sunteti amabili ma ajutati si pe mine? ....multumesc

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

Hei, asculti Shinee? Si mie imi plac cateva melodii de la ei si nu sunt singurii care imi plac. Deci... pe TPU se pun intrebari de diferite categorii la care noi iti vom raspunde. Nu e mare lucru ce trebuie stiut. happy Sper ca o sa iti placa site-ul astahappy!

| KeySHINee explică (pentru Cupcakestar):

Da imi place Shinee ii ador ...si multumesc pentru raspuns apreciez ca ai fost amabil/a cu mine happy

13 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Raspund la intrebarile si stau pe T/A

| Cupcakestar a răspuns:

App. Aici iti poti face si un playlist! Chiar mi-ar placea sa vad ce muzica asculti! Daca nu stii cum sa pui o melodie iti pot explica!happy

| KeySHINee explică (pentru Cupcakestar):

Da am incercat sa pun melodii dar se pare ca nu ma pricep cum sa fac un playlist happy

| Cupcakestar a răspuns:

Amabila. laughing

| KeySHINee explică (pentru Cupcakestar):

Ok am inteles laughing :*

| KeySHINee explică (pentru Cupcakestar):

App de ex daca vreau sa vb cu tine cum pot face sa nu fie public sa vedem decat noi doua happy?

| Cupcakestar a răspuns (pentru KeySHINee):

Cred ca tocmai ai primit un mesaj (pe privat) de la minehappy

| Cupcakestar a răspuns (pentru KeySHINee):

Poti vedea unde ti-am trimis mesajul asa: Acolo unde scrie Logat ca ShineeKey16 in stanga, mai jos acolo ai mai multe chestii cum ar fi : oracolul TPU, vizualizare profil, plalyst-ul meu si asa mai departe, iar mai jos un pic scrie Mesaje! Acolo verifici mesajele privatehappy Sper ca ai inteles!

| KeySHINee explică (pentru Cupcakestar):

Da am gasit dar sad nu pot trimite mesaje pentru ca eu mi-am facut cont pe un id fals nu am pus id meu adevarat

| Cupcakestar a răspuns (pentru KeySHINee):

Pai cred ca ar trebui sa iti faci alt con pe TPU, pentru ca nu are de ce sa iti fie frica sa pui id ta adevaratwinking

| Cupcakestar a răspuns (pentru KeySHINee):

Uite,nu stiu daca sa iti dau id-ul meu printr-un mesaj privat ca sa nu iti mai faci tu alt cont? :/

| KeySHINee explică (pentru Cupcakestar):

Stai linistita am rezolvat problema cu id-ul ...multumesc oricum :*