| ShoriceL43 a întrebat:

Vreau sa imi sterg o intrebare si nu stiu cum.thinking
Imi puteti zice?
Am auzit ceva ca trebuie sa dai la contact dar nu stiu unde este.
Ca era ieri o intrebare si a dat NOname raspuns cu link-ul contactului si ma punea sa scriu numele si mi-am scris numele "ShoriceL43" si am scris intrebarea care doresc sa o sterg
Iar cand m-am uitat azi nu era stearsastraight face.
Puteti sa imi spuneti de ce nu s-a sters?
>FunditsSaa;!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Contactul îl găseşti în colţul de sus din dreapta http://www.tpu.ro/contact.
Iar răspunsul la mesajele de la Contact nu le primim imediat, ci în câteva zile. Trebuie să mai ai puţină răbdare. Întrebările, dacă sunt mai vechi de 2 zile, nu vor fi şterse, ci detaşate de contul tău, ca şi cum au fi fost scrise de un anonim. Dar mai întâi vei fi întrebată de administrator (Cristina), dacă eşti de acord cu acest lucru sau nu. Va trebui sa-i dai ok-ul.
Numai bine!

| NancySweetty99 a răspuns:

Uita-te sus si vezi ca acolo scrietonguerima pagina,Discuta live,comunita-
tea,TPU wiki,intrebari frecvente, blog, contact(chiar acolo sus) big grin