| LeMousiqe a întrebat:

Bună TPU.
Vreau să postez şi eu "o întrebare" pe pagina principala a site-ului,pe bara de sus şi am s-o trimit la CONTACT,daca este în regulă pentru că nu sunt expert sau ceva întrebarea mea este dacăpot, în ciuda aparenţelor.
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi.
Însă din câte întrebări am avut până acum postate în banner, niciuna nu a fost la cerere. Administratorii sunt cei care decid ce să fie postat în bara de sus.

| LeMousiqe explică (pentru NOname):

Mulţumesc!

| LeMousiqe explică (pentru LeMousiqe):

NoName,mai am o intrebare, de cate ori pot pune pe luna sau chiar tot timpul, pot?

| NOname a răspuns (pentru LeMousiqe):

Am zis eu că poţi?
Am zis că poţi să trimiţi un mesaj la Contact şi să-ţi încerci norocul.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de intrebare, desi ma tot gandeam cand se va infiinta pe langa Expert TPU si rangul de Inger TPU.hee hee
Bafta!

| LeMousiqe explică (pentru anonim_4396):

Mda,bună glumă, vezi sa nu te îneci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeMousiqe):

Zi ca nu e asa! big grin Era o paranteza. Nu conteaza daca esti sau nu Expert ca sa-ti ajunga intrebarea in banner.

| qIrinna a răspuns:

Poţi.