| andrea_2949 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu care laptop e mai bun asus sau dell?

Răspuns Câştigător
| Css a răspuns:

Buna! Am avut si eu Asus si Dell dar Asus este mai complex si mai de calitate decat Dell si se intretine si mai bine. Funda pls?

5 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.Alege DELL: http://j.mp/h1gVqQ.Aici beneficiezi şi de livrare gratuită.

| Yzzza a răspuns:

Ambele cred ca is la fel de bune.Eu as alege DELL.

| Allkin a răspuns:

Amandoua firmele sunt foarte recunoscute si bune in domeniu asa ca va trebuii sa faci diferenta la componente.
Contacteaza un specialist in electronica si calculatoare si te va indruma foarte bine.
Eu personal am avut mai multe produse de la Dell si pot sa declar ca merita toti banutii.Nu am incercat laptopuri de la ei, am vazut cateva de la Asus care mergeau foarte bine.
Acum ramane la atitudinea ta.Bafta!

| andrea_2949 explică:

Multumesc!

| IeftinŞiBun a răspuns:

Amandoua sunt bune. Cele mai mici preturi le gasesti la eMAG http://bit.ly/fQsUpp