| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca s-au schimbat regulile pentru ca am scris 160 de raspunsuri si tot user Junior sunt; eu stiam ca la 100 de raspunsuri scrise devii user Senior. Multumesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Devii membru senior la 100 de raspunsuri, o sa iti dea echipa TPU notificare ca ai devenit membru senior in curand.Mie mi-a aparut acea notificare abia dupa doua zile.Asteapta.

| Werrich a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc pentru raspuns! Eu am cont de pe data de 4 august si tot Junior sunt. Mai astept.

| Michaeel a răspuns (pentru Werrich):

Ai cont de asa putin timp! Iti vad raspunsurile des si ma gandeam ca esti membru TPU de multa vreme happy cum ziceam, asteapta ca nu are cum sa nu te informeze daca ai deja 100 de raspunsuri.

| suntserios a răspuns (pentru Werrich):

Trebuie sa ai si peste 10 zile de cand ti ai facut cont

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile (2400 ore) pe site si 100 de raspunsuri pentru a deveni membru senior, cel mai probabil maine-poimaine, depinde de ora la care ai creat contul.

| Werrich a răspuns (pentru LPCTSTR):

Va mulțumesc pentru răspuns, mai aștept sa vad când ma anunță.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Werrich):

Nu cred ca te anunta, cel putin eu nu tin minte sa ma fi anuntat.
Oricum, bafta la dat raspunsuri, sa ne vedem la rank 100, poate si 94 happy

| Werrich a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mulțumesc mult!