| UniUnicornul6373 a întrebat:

Bună.Trebuie să primesc email-ul de confirmare de la TPU.Ei spun că au trimis email-ul dar în schimb eu nu primesc nimic pe email. Știe cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

1. E posibil sa dureze mai mult timp.
2. E posibil sa fie in spam.
3. Asigura-te ca ai scris email-ul cum trebuie.

| UniUnicornul6373 explică (pentru PainTech):

Chiar a durat mai multhappy. Mersi.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca nu l-ai primit, contacteaza-i aici: https://www.tpu.ro/contact
Ti-as recomanda sa schimbi adresa de email insa ma tem ca nu vei primi emailul de verificare pe celalalt cont.

| DoroteeaH a răspuns:

Dacă ai intrat si poti pune intrebari, felicitări, ți-ai finalizat contul happy