| bianca9422 a întrebat:

Buna tuturor!
Inca sunt probleme tehnice cu site-ul, imi apar tot felul de mesaje cu "vom remedia cat mai curand posibil". Acelasi raspuns l-am primit si din partea Cristinei cand am intrebat-o CAND se vor remedia problemele; raspunsul a fost acelasi,"cat mai curand".
Intrebarea mea este : ce se poate face pentru a remedia aceste probleme? nimeni nu face nimic pentru asta?

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cayus a răspuns:

Echipa TPU se ocupa i permanenta. De obicei cand iti apar aceste erori(probleme) cand accesezi pagina asteapta vreo 30 de minute dupa care siteul e din nou functional. Porblemele acestea dupa cum au mai spus sunt din auza numarului mare de utilizatori conectati, in consecinta se poate bloca siteul sau se pot crea buguri/erori.De aceea uneori presupun ca se da un fe de restart la site (pentru a micsora numarul persoanelor conectate)preventiv pentru a nu aparea probleme. Oricum fi sigur ca ei se ocupa in permanenta de site.Deci in maj cazurilor in care apar erorile acelea asteapta vreo 15/30 min si vr disparea.Bafta!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fii sigură, că cineva se ocupă de această problemă! Dar unele sunt ceva mai greu de rezolvat. Din moment ce ai întrebat-o pe Cristina şi ţi s-a răspuns, nu văd de ce ne mai întrebi şi pe noi. Noi suntem incapabili de a face ceva în situaţia dată, doar conducerea/tehnicienii site-ului poate/pot face ceva. Ai puţină răbdare!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din pacate noi nu putem face nimic, doar echipa TPU poate face remedierile tehnice necesare, noi trebuie sa avem rabdare si sa speram. Numai bine!

| bianca9422 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| wanted20 a răspuns:

Intra pe neintrebi.ro si acolo nu sunt probleme happy