| Innnaa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa imi adaug melodii pe profil la Muzica Mea!

F
U
N
D
A

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Dai acolo la playlist si pui link de youtube

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Deasupra la "Pune intrebarea ta aici!" ai un chenar, lung si portocaliu.Acolo, in stanga, scrie
"Innnaa,
ce muzica asculti acum
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU:
(aici este un chenar alb) Spune-ne!"
In chenaru alb pui un link (poti pune doar de pe youtub) (cum ar fi http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM) si dai pe "Spune-ne".In cateva minute o sa-ti apara melodie si la profil.
Succes!

| Lauria a răspuns:

Prima oară trebuie să copiezi linkul melodiei pe care vrei să o adaugi. Apoi te uiţi în susul paginii unde este scris "Innaa, ce muzică asculţi?"iar sub acest scris ai o căsuţă unde scrie "link youtube".Dai paste linkului pe care l-ai copiat în căsuţa aia şi apoi dai click pe spune-ne.Baftă!