| BaiatulSecret a întrebat:

Buna ziua, am un scuter electric motor 1500 W, am avut baterie de 60 v 20 AH pe ea, mi s-a stricat bateria și as vrea sa cumpăr una, am găsit pe AliExpress de 60 v 50 Ah. Vreau să știu dacă merge pe scuter sa nu o cumpăr degeaba, eu zic că merge daca este de 60 v ce păreri aveți?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, corect, "merge" doar să incapă in locașul ei, atenție la dimensiuni

| BaiatulSecret explică (pentru sierra1):

Mulțumesc pentru înțelegere, sunteți sigur că merge sa nu o cumpăr degaba și aștept ai ceva timp până îmi ajunge?

| sierra1 a răspuns (pentru BaiatulSecret):

Sigur încape in locașul destinat?

| BaiatulSecret explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru BaiatulSecret):

Merge!