| Lucas2837 a întrebat:

Buna ziua! Eu sunt la scoala Maria Rosetti si m-am sarurat sa incep scoala la 1 si sa o termin la 8 deoarece nu mai am timp de nimic! Asa ca daca cineva ar putea sa-mi spuna niste scoli din Bucuresti/Branesti care sa inceapa in jur de 8, VA MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce alta treaba mai importanta decat scoala, ai putea avea?
Asta este UNICA ta responsabilitate si indatorire de copil, la varsta asta, sa mergi la scoala si sa inveti. Restul nu conteaza si nu sunt treburi importante.

| Roșiuță a răspuns:

In Traian lalescu, acum 2 ani, era de dimineata a 8 a, clasele mai mici chiar nu mai stiu